2014 metų žiemos sezonas

Praėjo daugiau negu mėnuo, kai aš vėl Lietuvoje. Baigėsi ne kaip susiklostęs žiemos sezonas, o aš viską apgalvojusi ir šiek tiek pabėgusi nuo magistrinio darbo rašymo vėl panorau rašyti apie savo pasiruošimą vasarai.

Beveik visą sausio mėnesį man pavyko pabėgti nuo lietuviškos žiemos į visų mėgiamą Portugaliją.Tai pirma žiema po 5 metų pertraukos, kai aš turėjau galimybę išvažiuoti į treniruočių stovyklą žiemą. Prieš tai visas žiemas bėgiojau po apsnigtą Vingio parką ir tuo labai nesiskundžiau. Grįžtant prie Portugalijos, vasaros karščiai  ten nelepino (kaip daug kam atrodo), o permainingas oras, vėjai ir lietus manęs tikrai nesužavėjo.

Nors stovykloje daug dirbau, tačiau kaip jau sakiau žiemos sezonas buvo tikrai nesėkmingas, pasiekti rezultatai nė iš tolo neprilygo asmeniniams rezultatams ir tai mane labai liūdino. Nors pavyko laimėti LAF taurės varžybas, studentų čempionatą, Lietuvos čempionate užimta trečioji vieta, tačiau liūdniausia, kad bėgosi sunkiai ir rezultatai  neatspindėjo įdėto darbo.

Tačiau artėjantis pavasaris ir žaliuojanti gamta bei žinoma artimieji ir kiti palaikantys žmonės man kaip visada suteikia jėgų ruoštis vasarai, juk ne viskas prarasta! :)))

Varžybų rezultatus galite rasti skiltyje “Varžybos”.

 


Vaida Žūsinaitė Vaida Žūsinaitė Vaida Žūsinaitė Vaida Žūsinaitė Vaida Žūsinaitė Vaida Žūsinaitė

Rėmėjai