Kliūtinis bėgimas Austrijoje – „Schweiger-Sport-Christian Leichtathletiknacht“ lengvosios atletikos varžybos

Latvijoje vykusiose varžybose mano debiutas nebuvo blogas, tačiau džiuginantis taip pat nebuvo – treneris ir aš tikėjomės geresnio rezultato. Todėl po šio starto nusprendėme kuo greičiau startuoti kitose varžybose, tikėdamiesi įvykdyti Europos čempionato normatyvą.

Jau po savaitės išbandžiau savo jėgas Austrijoje – „Schweiger-Sport-Christian Leichtathletiknacht“ lengvosios atletikos varžybose (2012 06 16). Prieš varžybas Lietuvoje pasigavau slogą, tačiau nuvykus į Austriją jau buvau beveik sveika. Varžybų dieną savijauta buvo gera, stadionas paprastas, danga kieta – toks takelis man patinka labiau už minkštą ir klampų. Startas buvo vėlai vakare, apie 22 valandą mūsų laiku. Oras atvėsęs, tačiau visą dieną pragyvenus tame karštyje tas jau mažai gelbėjo. Startas vėlavo apie 30 minučių – tai tikriausiai labiausiai išmušė iš vėžių, tačiau buvau pasiruošusi bėgti kuo galima greičiau ir manęs jau niekas negąsdino.

Nuaidėjo startinis šūvis, išbėgau, nesistengiau bėgti kaip akis išdegus nuo pirmųjų metrų, kad nenutiktų taip kaip prieš tai varžybose. Pirmas kilometras buvo per lėtas, todėl antrą kilometrą stengiausi pagreitėti, tačiau nesibėgo. Sunku buvo jau nuo pirmųjų metrų. Nors per kliūtį su vandeniu šokau geriau ir jos jau visai nebijojau, bėgant jaučiausi sunkiai, bet stengiausi iki paskutinių. Finišavau, kojos linko. Rezultatą buvo net baisu prognozuoti – 10.06, 19. Nuliūdau, nors tai ir buvo asmeninis rezultatas. Tik grįžus sužinojau, kad šio laiko pakako, kad pakliūčiau į Europos čempionatą. Varžybos nebuvo veltui! Labai apsidžiaugiau ir buvo sunku patikėti, bet aš tai padariau – pakliuvau į Europos čempionatą Helsinkyje.


Rėmėjai