Pergalė Vilniaus 10km bėgime

Spalio 19 dieną Vilniuje prie Baltojo tilto startavo tradicinis 10km bėgimas su Živile Balčiūnaite. Tą dieną oras susirinkusių bėgimo mėgėjų tikrai nelepino. Vienintėlis pliusas buvo toks, kad nelijo, tačiau šviečianti saulutė negelbėjo nuo ledinio vėjo. o taip pat ačiū organizatoriams už puikų organizuotumą.

Džiugu, kad toks oras neišgąsdino bėgimo dalyvių ir į varžybas susirinko daugiau negu tūkstantis žmonių.

Tarp jų pasirodžiau ir aš. Ilgai svarsčiau kokią aprangą pasirinkti ir atsistojusi prie starto linijos pasigailėjau, kad neapsirengiau šilčiau, bet laiko persirenginėti jau nebuvo. Vis dėl to, bėgimo metu per daug nesušalau, tik finišavus norėjosi kuo greičiau apsirengti.

Varžybų trasa man patiko, nors buvo nemažai posūkių, tačiau nebuvo didelių pakilimų, kurie bent jau mane labiausiai išmuša iš vėžių.Gal tai šįkart taip pat prisidėjo prie mano pergalės.

Pusę distancijos bėgusi antra susikaupiau ir aplenkiau savo pagrindinę varžovę Remaldą Kergytę. Jau prieš varžybas buvau nusiteikusi laimėti, tačiau nemėgstu švaistytis tuščiais pažadais ir nurašinėti varžovus anksčiau laiko. Remalda yra viena pajėgiausių Lietuvos ilgų distancijų bėgikių, šiais metais Pasaulio čempionate ji maratono distancijoje finišavo 30-a, todėl žinojau, kad lengva nebus. Ir lengva tikrai nebuvo, ypač pradžioje, kai  šiek tiek atsilikau. Visa laimė, kad savijauta antroje pusėje pagerėjo ir man pavyko laimėti. Pasiekiau savo asmeninį  rezultatą 10km bėgimo plentu.

Pripažinsiu šios 10km varžybos buvo ne ką lengvesnės už pirmąjį mano pusės maratono bėgimą, nors distancija perpus trumpesnė. Tačiau tai puiki repeticija prieš paskutines šio sezono varžybas.

15min.lt/Juliaus Kalinsko nuotr.

 


Rėmėjai