Pirmas šio sezono asmeninis: 1500m – 4.29,78

Sausio 26 dieną Vilniuje vyko LAF taurės varžybos, kuriose man pavyko pasiekti asmeninį uždarų patalpų rezultatą 1500 metrų rungtyje (4.29,78). Aišku, tai nėra stebuklingas rezultatas, iki Europos lengvosios atletikos uždarų patalpų čempionato normatyvo toli, tačiau asmeninis – tai vis šis tas, ypač po ilgo ir sunkaus vasaros sezono. Tai ir džiugina, vadinasi po vasaros atsigavau ir šią vasarą galėsiu toliau gerinti rezultatus.

LAF taurės varžyboms su treneriu pasirinkome kitokią taktiką – pirmas kilometras lėtu tempu ir 500 metrų finišas, labiausiai akcentuojant paskutinį ratą.  Todėl visai neišsigandau kai iššovus startinį šūvį į priekį įsiveržė priešininkė. Tuo metu tiesiog dariau taip kaip liepė treneris, bėgau atsipalaidavusi ir kaupiausi antrajai pusei. Bėgdama girdėjau kaip treneris mane palaikė ir liepė taip bėgti toliau. Tačiau tik aš viena žinau savo savijautą. Nebuvo labai lengva, tačiau galiu pasakyti, kad bėgti už kito nugaros daug lengviau, nes paprastai taip daro mano varžovės.

Likus 500 metrų jau pradėjau greitėti, bet tą patį padarė ir mano varžovė Milda Vilčinskaitė, todėl vieną akimirką sudvejojau ar viskas baigsis gerai, net kelis metrus atsilikau, tačiau nesutrikau ir žinojau, kad viskas spręsis paskutiniame rate. Tada  likus apie 300 metrų iki finišo išgirdau, kai kažkas iš šalies sušuko: „Vaida varyk“, tai man dar labiau padėjo, nes iškart pagalvojau „jei manimi tiki kiti, tai kokios dar abejonės gali kilti mano galvoje“, sukaupiau paskutines jėgas ir kaip treneris buvo liepęs paskutiniame rate pamiršau viską, kas buvo prieš tai ir bėgau iš visų jėgų. Atbėgau pirma 🙂 Ir rezultatas nudžiugino, nes galvojau, kad su lėta pradžia, rezultatas bus kur kas prastesnis. Džiaugėsi ir treneris.

Viskas baigėsi taip kaip ir norėjau, nors savo draugams sukėliau nemažai įtampos. Ne vienas po finišo pasakojo, jog galvojo, kad pralaimėsiu. Dėkoju visiems už palaikymą 🙂 Vasario 2 dieną startuosiu Lietuvos studentų čempionate, kuris vyks Kaune!

Už nuotraukas dėkoju fotografui Alfredui Pliadžiui.


Vaida Žūsinaitė Vaida Žūsinaitė Vaida Žūsinaitė

Rėmėjai