“Gintarinė jūrmylė”2013

“Gintarinė jūrmylė” – tai mano mėgstamiausios varžybos Lietuvoje, ir ne vien dėl to, kad jos vyksta pajūryje, kur pasisvečiuoti tenka retai. Šios varžybos, mano manymu, vienintėlis Lietuvoje vykstantis krosas, kuris tikrai atitinka kroso reikalavimus – varžybų metu reikia bėgti asfaltu, miško takeliais ir net pajūrio smėliuku, taip pat reikia įveikti nemažai pakilimų, nuokalnių, kurios prideda dar daugiau sudėtingumo. Bėgti šiose trasoje labai įdomu, bet pripažinsiu – nelengva.

Galiu dar paminėti puikų organizuotumą. Per visus metus, kuriais dalyvavau varžybose, niekada nevėlavo startas, nekilo jokių problemų dėl numerių atsiėmimo ar apdovanojimų. Taip pat varžybose visada būna gera nuotaika, finišavę dalyviai apdovanojami marškinėliais su varžybų simbolika, vaišinami šilta arbata. Nepaisant blogo oro, varžybos visada praeina sklandžiai.

Grįžtant prie trasos, kai 2007 metais pirmą kartą dalyvavau varžybose “Gintarinė jūrmylė” dar nežinojau kokia bus trasa, todėl atrodė, kad bėgant labai sunku nebuvo, nuolat keitėsi vaizdai, danga – finišas atėjo labai greitai. Dabar praėjus 6 metams žinau kiekvieną man sunkiausią vietą, tačiau bėgti lengviau nebūna. Gal dėl to, kad specialiai šioms varžyboms niekada nesiruošiu, jomis dažniausiai baigiu savo ilgą sezoną, todėl ir jėgų jau būna nedaug.

Šiais metais kaip ir visada dalyvavau 3 jūrmylių bėgime, pagerinau savo asmeninį rezultatą šioje trasoje, tačiau laimėti nepavyko, fiišavau trečia. Kol kas aukščiausią pozicijoją šiose varžybose pasiekiau 2011 metais, finišavau antra. Žinoma visada turiu viltį laimėti, na bet tai jau padarysiu kitais metais 🙂 Nepaisant rezultato “Gintarinėje jūrmylėje” dalyvauti visada smagu. Visiems mėgstantiems bėgioti labai rekomenduoju kitais metais prisijungti prie nemažo būrio bėgikų ir išbandyti savo jėgas šiose įdomiose varžybose.


Rėmėjai