Pagaliau – magistrinis darbas parašytas!

Praėjo kiek daugiau nei trys mėnesiai ir aš pagaliau parašiau magistro baigiamąjį darbą. Dėl didelio noro įvykdyti normatyvą į Londono Olimpiadą, buvau sustabdžiusi studijas, vėliau sekė nesėkmingas 2013 metų sezonas, todėl visai nebuvo noro ir motyvacijos pradėti rašyti, todėl beveik pusantrų metų gyvenau su mintim “na jau kitą savaitę tikrai pradėsiu”. Draugai juokėsi iš mano išsisukinėjimų, net įsivėliau į lažybas, tik nežinau kas jas laimėjo, nes sąlygų neprisimenu. Vis dėl to susikaupiau ir išvykusi į stovyklą Portugalijoje sausio mėnesį pradėjau stropiai rašyti ir pagaliau po trijų mėnesių darbo mano magistrinis darbas jau baigtas. Tikrai savimi didžiuojuosi, nes prieš kelis mėnesius buvo sunku pagalvoti, kad tikrai spėsiu viską padaryti laiku.

Darbo tema “Socialinio – psichologinio klimato veiksniai ir jų nustatymas įmonėje” iš pradžių pasirodė kraupi, bet pradėjus rašyti pasidarė labai įdomi ir supratau, kad socialinis – pschologinis klimatas yra labai svarbus bet kokioje veikloje, kurioje kertasi kelių žmonių interesai. Esu labai dėkinga įmonei “General Financing”, kuri sutiko padėti vykdant tyrimą. Šiuo metu laukiu darbo gynimo, na ir tikiuosi, kad mano finišas bus sėkmingas 🙂

Parašius darbą man nuo pečių kaip akmuo nukrito, todėl nusprendžiau vėl pradėti rašyti savo blogą. Dabar su nekantrumu laukiu savo pirmo šių metų starto, kuris vyks gimtajame Alytuje sekmadienį. Startuos “Eurovaistinės 10 kilometrų taurės” pirmasis etapas. Ten ir pasimatysime! Visiems linkiu gražios šventės ir sėkmės!


Rėmėjai