Savaitgalio stovykla moterims!

Paskutinį rugsėjo savaitgalį visas moteris kviečiu skirti laiko sau ir savo pomėgiams. Mano požiūriu, kokybiškas poilsis yra toks, kuriame nėra vietos monotonijai, nes būtent įvairiapusės veiklos padeda atsiskleisti ir atitrūkti nuo buities, rutinos. Be to, rūpintis reikia ne tik kūnu, bet ir siela. Tad kviečiu sudalyvauti savaitgalio stovykloje, kurioje siūlomos įvairios veiklos – kad moterys turėtų galimybę ir pasportuoti, ir skirti laiko grožiui, ir užsiimti kūrybinėmis veiklomis. Mano nuomone, visi šie dalykai – rūpinimasis kūnu ir sveikata, grožio puoselėjimas ir savirealizacija –  yra svarbūs moters gyvenime ir jiems reikia skirti laiko.

Stovykloje aš vesiu rytinę mankštą ir bėgimo treniruotes. Pasiūlysime moterims sudalyvauti mezgimo dirbtuvėse, nusipiešti fraktalą, daugiau sužinoti apie veido priežiūrą ir išbandyti veido kaukes. Laiku, kai veiklos nevyks, bus galima tiesiog pasivaikščioti, pasikalbėti su kitomis dalyvėmis, paskaityti knygą ar ramiai pamąstyti.

Stovykla vyks rugsėjo 25 – 27 d. poilsio ir seminarų centre „Dubingiai“, įsikūrusiame didingų šimtamečių pušų apsuptoje teritorijoje, prie ilgiausio Lietuvos ežero – Asveja, ir praeities legendomis apipinto Dubingių piliakalnio.

Daugiau informacijos apie stovyklą ir registraciją ieškokite bei naujienas sužinokite FB paskyroje „Madam išvyksta“ (nuoroda http://on.fb.me/1MUaGqE) arba el. paštu madamisvyksta@gmail.com.

Prisijunkite ir Jūs! Palikite visus rūpesčius ir rutiną už stovyklos ribų ir mėgaukitės vaizdinga gamta, poilsiu ir atradimais, o po savaitgalio grįžkite pailsėjusios, kupinos energijos ir įkvėpiančių idėjų.


Rėmėjai